EASYDECON® DF200 Geri Dön


Kimyasal ve Biyolojik Dekontaminasyon (Arındırma) Solüsyonu

EasyDECON DF200 Solüsyonu Kimysal ve Biyolojik Ajanlar ve Toksik Endüstriyel Kimyasal Bileşikler ile kontamine olmuş arazi, araç, gereç, donanım, bina ve koruyucu teçhizatlı personelin dekontaminasyonu için geliştirilmiş patentli formüldür.

EasyDECON DF200 Kimyasal Biyolojik Dekontaminasyon Solüsyonu, oluşabilecek Kimysal ve Biyolojik Savaş Ajanlarına karşı verilecek mücedele için kimyasal ve biyolojik ajanların dekontaminasyonu ve etkisizleştirilmesi maksadıyla geliştrilmiş olan bu formül köpük, sprey veya sis olarak uygulanabilemktedir. daha az solüsyon kullanıp daha geniş yüzey dekontaminasyonu için köpük üreten basınçlı hava sistemleri ile kullanımı önerilir.

EasyDECON DF100 formülünün geliştirlmesiyle sayısız kimyasal ve biyolojik savaş ajanalrının etkisizleştiren ve öldüren EasyDECON DF 200 formülü bulunmuştur. Çevre dostu olan bu formül altındaki solüsyon mokuza membranı üzerindeki etkisi yok denilecek kadar azdır.

İkili sıvı karışımı anlayışında hazırlanan EasyDECON DF200 son derece hızlı bir şekilde ve kolayca kıllanıma hazır hale getirilir. EasyDECON DF200 hazırlanırken Part1, Part2 ve Part3 olarak adlandırılan 3 ayrı sıvı kullanılmaktadır. EasyDECON DF200 dokuma/kumaş üzerinde leke yapmaz ve zarar vermez dolasıyla hemen tüm yüzeylerde sorunsuz kullanılabilir. EasyDECON DF 200 solüsyonu tam anlamıyla çevre dostudur ve evlerde kullanılan çamaşır deterjanları ve şampuanlardan farklı düşünülemez.