KRİTİK YAPI / ALTYAPI KORUMASI Geri Dön

 
İnsanların yaralanmasına ve ölümüne sebep olan planlı veya kaza sonucu tehdit oluşturan zehirli gazların, patlayıcıların ve radyoaktif maddelerin verebileceği zararı en aza indirebilmek için söz konusu tehdit unsurlarının tespiti ve tanısı için geliştirilen  teknolojiler denildiğinde Bruker akla gelen lider kuruluştur.

Bruker söz konusu tehditlerin tespiti ve tabısı ile ilgili olarak dünyada en geniş  kapsamlı çözümleri sunmakta ve bu tehditlerden insanları ve malı mülkü korumak amacıylabu tür teknolojileri en iyi şekilde nasıl kullanılacağı konusunda yardımcı olmaktadır.

Tüm dünyada bilnen müşterilerin ve son kullanıcıların insan sğlığını ve malı mülkü korumak için ihtiyaç duyacakları teknolojiyi geliştirmek, üretmek ve kullanıma sunmak Bruker Firmasının temel ilkesiidir.

Hükümetler, ticari kuruluşlar ve çok uluslu şirketleri içine alan ancak bunlarla sınırlı olmayan kullanıcılar artan terörist tehditleriden gerçek çalışanlarını ve gerekse hizmet sağladıkları müşterilerini korumak maksadıyla Bruker ürünlerini kullanmakatadır.

Özgün teknolojisi üzerinden tasarlanan, üretilen ve dağıtımı yapılan tespit cihazlarının kullanıcıların isteklerini karşılaycak teknik özelliklerde olması ve devamlılığın sağlanabilmesi için yeilikçi anlayışa sahiop olan Bruker firması bu sahada tercübe sahibi olan teknik kadrosu ile " Altın Standart" oalrak nitelendirilen çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimiz


▪ ASKERİ▪ AFET / ACİL DURUM▪ SAĞLIK▪ EĞİTİM HİZMETLERİ▪ EMNİYET▪ KRİTİK YAPI / ALTYAPI KORUMASI▪ ENDÜSTRİ▪ TELEKOMÜNİKASYON