GERMFREE Van Laboratories Geri Dön

Hızlı ve Güvenilir Analitik Testler

Gremfree Van Lab 4 metre uzunluğunda bir Sprinter minibüsün içerisinde yer alan BSL-3 standartlarında numuneleri analiz edebilecek yetenekte bir mobil laboratuvardır. Germfree şehir içinde rahatlıkla kullanılan mobil laboratuvarları ve uzak bölgelerde gerçekçi ve güvenilir analizler yapabilmesi sayeseinde Dünyada en çok tercih edilen markadır Minibüsün içerisinde yer alan ekipmanlar son teknoloji olup analizleri gerçekçi laboratuvar ortamında yapmaktadır. Ayrıca aracın sahip olduğu özellikleri sayseinde riskli ve tehlikeli gözükebilecek numunelerin nakillerinide yapabilemektedir.

BSL -3 güvenilirliğinde

Arcın içerisnde yer alan profesyonel sistemler sayseinde BSL -3 seviyesinde analizler gerçekleştirilebilmektedir. Stratejik görevler düşünülerek hızlı test, güvenli numune alma ve paketleme görevleri için ideal olarak geliştirilmiştir.

Mobil Laboratuvarlar halk sağlığını tehdit eden her türlü olaylarda ve analiz yapılması gereken her alanda (resmi oyunlar, yarışmalar, tarımsal ve biyolojik alanlar) hıızlı gerçekçi ve güvenilir sonuçlar vermektedir.