GERMFREE Trailler Laboratories Geri Dön

Hızlı ve Güvenilir Analitik Testler

Gremfree Trailler Lab 12 metre uzunluğunda bir kamyon içerisinde yer alan BSL-3 standartlarında numuneleri analiz edebilecek yetenekte bir mobil laboratuvardır. Kendi kendine yetebilme özelliği sayesinde dış ortamdan bağımsız, iç sıvı tankları, jeneratörleri ve ihtiyaç duyabileceği diğer tüm sistemleri içerisinde barındırır. Germfree şehir içinde ve şehir dışında rahatlıkla kullanılan mobil laboratuvarları ve uzak bölgelerde gerçekçi ve güvenilir analizler yapabilmesi sayeseinde Dünyada en çok tercih edilen markadır Minibüsün içerisinde yer alan ekipmanlar son teknoloji olup analizleri gerçekçi laboratuvar ortamında yapmaktadır. Ayrıca aracın sahip olduğu özellikleri sayseinde riskli ve tehlikeli gözükebilecek numunelerin nakillerinide yapabilemektedir. Doğal afetlerde veya salgın hastalıklarda kurulu bir laboratuvarın gösterdiği tüm özellikleri Gremfree Trailler Lab da karşılamaktadır. 

BSL -3 güvenilirliğinde

Arcın içerisnde yer alan profesyonel sistemler sayseinde BSL -3 seviyesinde analizler gerçekleştirilebilmektedir. Stratejik görevler düşünülerek hızlı test, güvenli numune alma ve paketleme görevleri için ideal olarak geliştirilmiştir.

Mobil Laboratuvarlar halk sağlığını tehdit eden her türlü olaylarda ve analiz yapılması gereken her alanda (resmi oyunlar, yarışmalar, tarımsal ve biyolojik alanlar) hıızlı gerçekçi ve güvenilir sonuçlar vermektedir.