Bruker RAPIDplus Geri Dön

RAPIDplus ve RAPIDplus Control 2.0 VOM (Video Overlay Mode)
Uzak Mesafe Kimyasal Madde Tespit Sistemi (FT-IR spektrometre)

 

RAPIDplus yaygın olarak bilinen Kimyasal Savaş Ajanları(CWA) ve önemli Tüksik Endüstriyel Kimyasalları (TIC) uzaka mesafeden tespit eden, kimliğini belirleyen ve izleyen bir Kimyasal Madde Tespit Sistemidir. Tüm son kullanıcıları güvenirliliği ve salamlığı konularında referans olduğu sistem ikinc nesil teknolojiye sahip olup, benzer sistemlerle kıyaslandığında kullanılan teknoloji ve tasarım ile çok önemli üstünlüklere sahiptir.
 

Kimyasal madde tespiti tek bir sistem üzerinde gerçek zamanlı olarak yapılır. Genişletilmiş Kütüphanesi dolayısıyla tespit edilen madde sayısı artırılmıştır. Sistem her türlü deniz, kara ve dahi hava araçları üzerine monte edilebilir olup kritik olsun olmasın tüm altyapıarda ve gerekli olduğunda binalarda geçici veya sabit halde kullanılabilir düzeneğe sahiptir.
 

Cihaz BRUKER firmasının kanıtlanmış RockSolid™ esnek-eksen interferometresi ile techiz edilmiştir. Sabit konumda veya hareketli halde hiçbir şekilde performans kaybı olamksızın çalıştırılabilir. RAPIDplus Control 2.0 VOM yazılımı ile kullanıcıya gelişmiş görsel tarama ve video görüntüsü üzerinde analitik görüntüleme imkanı ve daha gelişmiş algıma yeteneği sunulmuştur.
 

RAPIDplus cihazı sezgisel operatör görüntüleme yazılımı ile desteklenmiş gerçek zamanlı, renkli, geniş açılı ve hareketli bir kameraya sahiptir.